Haber

Adalet Bakanı Bozdağ, İslahiye’de yaptığı incelemelerin ardından açıklamalarda bulundu.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Gaziantep’in İslahiye ilçesinde adalet hizmetlerinin sunumunda bir sıkıntı olmadığını belirtti.

Bozdağ, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremden etkilenen İslahiye’de yaptığı incelemelerin ardından Vali Davut Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in katılımıyla AFAD Uyum Merkezi’nde düzenlenen toplantıya katıldı.

Görüşmenin ardından açıklamalarda bulunan Bozdağ, Şanlıurfa ve Nurdağı’nın ardından İslahiye’ye geldiklerini hatırlatarak, depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ilçede yaşayanlara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Depremin ardından insanları enkazdan kurtarmak için yürütülen çalışmaların tamamlandığını belirten Bozdağ, şu anda enkaz sonrası çalışmaların yapıldığını söyledi.

Çalışmaları yerinde gördüğünü belirten Bozdağ, “Vatandaşlarımızın beklenti ve istekleri dikkate alınarak çalışmaların düzenli bir şekilde yürütüldüğünü, konut sorunu ve diğer sorunların çözüldüğünü gördük” dedi. söz konusu.

Bozdağ, koordinasyon çalışmasında görev alanlara teşekkür ederek, “İslahiye’de adalet hizmetlerinin sunumunda bir sıkıntı yok. Afet anından itibaren adliye hizmetleri kusursuz bir şekilde yürütüldü.” sözlerini kullandı.

ihsaniyeajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu